Doprava nad 1.000 Kč ZDARMA!

Nejčastější dotazy

Umývání v myčce

Často se nás ptáte, zda můžete Ellastration porcelán dát s klidným srdcem do myčky. My s jistou obezřetností oficiálně doporučujeme ruční mytí, ale to jen z toho důvodu, že nemáme kapacitu vyzkoušet všechny druhy mycích prostředků, které jsou momentálně na trhu a osobně se tak zaručit za odolnost motivů. Můžeme se však podělit o vlastní zkušenost. Kusy, které máme doma, myjeme téměř denně v myčce se Somat kapslemi a motivy neztrácí lesk.

Vlastní motiv

Co se týče požadavků na vlastní motiv či doplnění textu, tak v této oblasti Vás musíme bohužel zklamat. Ilustrace jsou ve vyšším počtu zpracovány do formy speciálních obtisků na porcelán, kterými pak ručně dekorujeme jednotlivé kusy porcelánu a ty jsou následně vypalovány v keramické peci na velmi vysokou teplotu. Tento výrobní proces, zaručuje vysokou odolnost motivů, ale limituje bohužel možnost individuálních úprav.

Původ porcelánu

Snažíme se preferovat české výrobce porcelánu. Značnou část zboží odebíráme od porcelánek Dubí a Thun. Tito výrobci však bohužel nenabízejí veškeré tvary, o které mají naši zákazníci zájem a z těchto důvodů odebíráme porcelán i z Turecka a Rumunska. 

Zdravotní nezávadnost

Všechny barvy, které jsou použity pro výrobu obtisků na porcelán splňují normu o zdravotní nezávadnosti.

atesty barev

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu